Wedstrijden van maandag 11-11-2019 t.e.m. woensdag 20-11-2019

IMG 1333

Overzicht wedstrijden voor komende dagen. Adres van de tegenstander op verplaatsing staat vermeld juist onder de wedstrijd zelf, de thuiswedstrijden worden allemaal op het Rumbeekse Sportpark afgewerkt in de Wervikhovestraat.

Klik hier voor de uitslagen wedstrijden van dinsdag 05-11-2019 t.e.m. maandag 11-11-2019

       
woensdag 13 november 2019:    
  U13 - R. FC Luingnois  2 - 9 BvB
       
vrijdag 15 november 2019:    
20:00 Club Roeselare - Prov. Beloften … - … com.
adres: Onze Lieve Vrouwmarkt 42, 8800 Roeselare
       
zaterdag 16 november 2019:    
9:00 FC MU Izegem-Ingelmunster C - GU9K … - … com.
adres: Sint-Jorisstraat 76, 8870 Izegem (synth.)
9:00 F.C. Gullegem C - U8F … - … com.
adres: Poezelhoek 12, 8560 Gullegem (synth.)
9:15 U6A - V.V. Tielt    com.
9:15 U7H - SV Zulte-Waregem C   com.
9:15 U11K - VK Dadizele  … - … com.
9:30 U7E - K. Dosko Beveren A   com.
9:30 PU9  - SC Zonnebeke B … - … com.
9:30 R. Knokke FC A - PU10 … - … com.
adres: Smedenstraat 93, 8300 Knokke-Heist (synth.)
9:30 K. Dosko Beveren - GU17 … - … com.
adres: Izegemse Aardeweg 38, 8800 Roeselare
10:00 Club Roeselare - U8H … - … com.
adres: Onze Lieve Vrouwmarkt 42, 8800 Roeselare
10:30 U7B - K. Sint-Eloois-Winkel Sp. A   com.
10:30 SC Oostrozebeke B - U8J … - … com.
adres: Ettingen 6B, 8780 Oostrozebeke
10:45 U11E - K. Z. Dentergem  … - … com.
11:00 GU9N - K. SKV Zwevezele B … - … com.
       
13:00 GU12H - SV Moorslede A … - … com.
13:00 GU12I - Club Roeselare  … - … com.
13:00 K. Zwevegem Sp. A - PU17 … - … com.
adres: Bekaertstraat 6, 8550 Zwevegem (synth.)
13:30 K. EVC Beselare - GU13 … - … com.
adres: Geluwestraat 36 Hekseplein, 8980 Beselare
14:30 K. Dosko Sint-Kruis - PU21 … - … com.
adres: Geralaan 5, 8310 Sint-Kruis(Brugge)
15:00 GU15 - R. Dottignies Sp. B … - … com.
       
zondag 17 november 2019:    
9:15 GR Danny - Jong Vijve B … - … com.
9:15 K. NS Heule - GR Berry … - … com.
adres: Steenstraat 132, 8501 Heule
9:30 R. Knokke FC A - PU12 … - … com.
adres: Smedenstraat 93, 8300 Knokke-Heist (synth.)
9:30 PU15 - KV Oostende B … - … com.
10:00 K. SV Bredene B - PU13 … - … com.
adres: Spuikomlaan 21, 8450 Bredene (synth.)
       
14:30 Dames - D.V. Kortrijk  … - … com.
14:30 K.VC Deerlijk Sport - A-kern … - … com.
adres: Guido Gezellelaan, 8540 Deerlijk
       
woensdag 20 november 2019:    
18:00 K. Zwevegem Sp. - U12 … - … JCN
adres: Bekaertstraat 6, 8550 Zwevegem (synth.)
18:30 SV Zulte-Waregem A - PU12 … - … com.
adres: Kastanjelaan 75, 9870 Zulte (synth.)
18:30 KSV Kortrijk - U15 … - … BvB
adres: Minister A. De Taeyelaan 53, 8500 Kortrijk