Kalender PU9 en GU9 (2018-2019)

OPGELET: er kunnen altijd wijzigingen voorkomen in de kalender ivm uren en data.
         
za 12-01-2019  9u30  KSV Bredene - PU09  11 - 10  com.
za 12-01-2019  10u00  U09W - Dosko Beveren  ... - ...  com.
za 12-01-2019  10u30  U09K - VK Dadizele  ... - ...  com.
         
za 19-01-2019  9u30  PU09  - Torhout 1992 KM  ... - ...  com.
za 19-01-2019  10u00  Club Roeselare -  U09K  ... - ...  com.
za 19-01-2019  10u30  Ol. Ledegem - U09W  ... - ...  com.
         
za 26-01-2019  10u00  U09W - SV Moorslede  ... - ...  com.
za 26-01-2019  10u30  U09K - KSC Wielsbeke  ... - ...  com.
za 26-01-2019  11u00  K. Sp. Club Blankenberge - PU09  ... - ...  com.
         
za 02-02-2019  9u00  FC Passendale -  U09K  ... - ...  com.
za 02-02-2019  9u30  PU09 - R. Knokke FC  ... - ...  com.
za 02-02-2019  10u30  VV Emelgem-Kachtem - U09W  ... - ...  com.
         
za 09-02-2019  9u15  SC Oostrozebeke -  U09K  ... - ...  com.
za 09-02-2019  10u00  U09W - KSV De Ruiter  ... - ...  com.
za 09-02-2019  10u15  KSK Steenbrugge - PU09  ... - ...  com.
         
za 16-02-2019  9u30  KFC Varsenare - PU09  ... - ...  com.
za 16-02-2019  10u00  U09W - KVP Gits  ... - ...  com.
za 16-02-2019  10u30  U09K - FC MU Izegem-Ingelmunster  ... - ...  com.
         
za 23-02-2019  9u00  SK Westrozebeke - U09W  ... - ...  com.
za 23-02-2019  9u15  KFC Eendr. Hooglede -  U09K  ... - ...  com.
         
za 09-03-2019  9u15  VK Dadizele -  U09K  ... - ...  com.
za 09-03-2019  9u30  PU09 - KSV Bredene  ... - ...  com.
za 09-03-2019  9u30  Dosko Beveren - U09W  ... - ...  com.
         
za 16-03-2019  9u30  Torhout 1992 KM - PU09  ... - ...  com.
za 16-03-2019  10u00  U09W - Ol. Ledegem  ... - ...  com.
za 16-03-2019  10u30  U09K - Club Roeselare  ... - ...  com.
         
za 23-03-2019  9u00  KSC Wielsbeke -  U09K  ... - ...  com.
za 23-03-2019  9u30  PU09 - K. Sp. Club Blankenberge  ... - ...  com.
za 23-03-2019  10u30  SV Moorslede - U09W  ... - ...  com.
         
za 30-03-2019  10u00  U09W - VV Emelgem-Kachtem  ... - ...  com.
za 30-03-2019  10u30  U09K - FC Passendale  ... - ...  com.
za 30-03-2019  11u00  R. Knokke FC - PU09  ... - ...  com.
         
za 06-04-2019  9u30  PU09 - KSK Steenbrugge  ... - ...  com.
za 06-04-2019  10u30  U09K - SC Oostrozebeke  ... - ...  com.
za 06-04-2019  10u30  KSV De Ruiter - U09W  ... - ...  com.
         
za 13-04-2019  9u00  FC MU Izegem-Ingelmunster -  U09K  ... - ...  com.
za 13-04-2019  9u30  PU09 - KFC Varsenare  ... - ...  com.
za 13-04-2019  10u30  KVP Gits - U09W  ... - ...  com.
         
za 27-04-2019  10u00  U09W - SK Westrozebeke  ... - ...  com.
za 27-04-2019  10u30  U09K - KFC Eendr. Hooglede  ... - ...  com.
         

 

OPGELET: er kunnen altijd wijzigingen voorkomen in de kalender ivm uren en data.
         
za 18-08-2018    Tornooi Dosko Beveren    tor.
za 25-08-2018    Tornooi SK Oostnieuwkerke    tor.
         
za 01-09-2018  10u30  U9S - KNS Heule  2 - 14  com. 
za 01-09-2018  10u45  U9I - KVP Gits   ... - ...   com. 
zo 02-09-2018  10u00  RC Harelbeke - PU09  25 - 8  verslag
         
za 08-09-2018  09u15  KFC Eendr. Hooglede - U9S  27 - 1   com. 
za 08-09-2018  09u30  PU09 - SV Zulte-Waregem  ... - ...   com. 
za 08-09-2018  10u00  Club Roeselare - U9I  4 - 12   verslag 
         
za 15-09-2018  10u30  U9S - KFC Lichtervelde  9 - 5   com. 
za 15-09-2018  10u45  U9I - FC MU Izegem-Ingelmunster  8 - 3   verslag
zo 16-09-2018  09u30   FC MU Izegem-Ingelmunster - PU09  8 - 10   verslag
         
za 22-09-2018  09u30  St.-El.-Winkel Sport - U9I  ... - ...   com. 
za 22-09-2018  09u30  KFC Lendelede Sport - U9S  2 - 7  com. 
         
za 29-09-2018  09u30  PU09 - Torhout 1992 KM  ... - ...   com. 
za 29-09-2018  10u30  U9S - Ol. Ledegem  2 - 7   com. 
za 29-09-2018  10u45  U9I - SK Staden  ... - ...   com. 
         
za 06-10-2018  10u30  U9S - KSC Wielsbeke  9 - 11  com.
za 06-10-2018  10u45  U9I - KSV De Ruiter  ... - ...   com. 
za 06-10-2018  11u00  KVK Westhoek - PU09  7 - 7  com. 
         
za 13-10-2018  09u30  PU09 - FC Gullegem  ... - ...   com. 
za 13-10-2018  09u30  Dosko Beveren - U9I  ... - ...   com. 
za 13-10-2018  10u00  VV Emelgem-Kachtem - U9S  ... - ...   com. 
         
za 20-10-2018  09u00  KVP Gits - U9I  ... - ...   com. 
za 20-10-2018  09u30  PU09 - RC Harelbeke  ... - ...   com. 
za 20-10-2018  11u00  KNS Heule - U9S  ... - ...   com. 
         
wo 24-10-2018  18u00  KNS Heule - U9  3 - 6  JCN
         
za 27-10-2018  10u00  SV Zulte-Waregem - PU09  12 - 11  com. 
za 27-10-2018  10u30  U9S - KFC Eendr. Hooglede  ... - ...   com. 
za 27-10-2018  10u45  U9I - Club Roeselare  ... - ...   com. 
         
za 03-11-2018  09u15  KFC Lichtervelde - U9S  ... - ...   com. 
za 03-11-2018  09u30  PU09 - FC MU Izegem-Ingelmunster  ... - ...   com. 
za 03-11-2018  10u00  FC MU Izegem-Ingelmunster - U9I  ... - ...   com. 
         
wo 07-11-2018  18u00  U9 - KNS Heule  9 - 3  JCN
         
za 10-11-2018  10u30  U9S - KFC Lendelede Sport  ... - ...   com. 
za 10-11-2018  10u45  U9I - St.-El.-Winkel Sport  ... - ...   com. 
         
za 17-11-2018  09u00   Torhout 1992 KM - PU09  ... - ...   com. 
za 17-11-2018  10u30  Ol. Ledegem - U9S  ... - ...   com. 
za 17-11-2018  10u30  SK Staden - U9I  ... - ...   com. 
         
wo 21-11-2018  18u00  KWS Lauwe - U9  ... - ...   JCN
         
za 24-11-2018  09u00  KSC Wielsbeke - U9S  ... - ...   com. 
za 24-11-2018  09u15  KSV De Ruiter - U9I  ... - ...   com. 
za 24-11-2018  09u30  PU09 - KVK Westhoek  ... - ...   com.
         
wo 28-11-2018  18u00  U9 - KWSC Lauwe A  1 - 9  JCN
         
za 01-12-2018  10u30  U9S - VV Emelgem-Kachtem  ... - ...   com. 
za 01-12-2018  10u45  U9I - Dosko Beveren  ... - ...   com. 
zo 02-12-2018  09u00   FC Gullegem - PU09   ... - ...   com.
         
zo 09-12-2018    Tornooi KSV Rumbeke     tor.