Kalender U7 (2019-2020)

         
Opgelet: er kunnen altijd wijzigingen voorkomen in de kalender ivm uren en data
         
         
vr 27/12/2019    Indoortoernooi KE Wervik  U7  tor.
zo 29/12/2019  VM  Indoortoernooi VV Tielt  U7  tor.
zo 29/12/2019  NM  Indoortoernooi KVC Wingene  U7  tor.
         
za 04/01/2020    Indoortoernooi Club Roeselare  U7  tor.
         
za 11/01/2020 9:00 K.S.C. Wielsbeke A - U7A   com.
za 11/01/2020 10:15 K. Z. Dentergem B - U7D   com.
za 11/01/2020 10:30 K. Sint-Eloois-Winkel Sp. A - U7H   com.
         
za 18/01/2020 9:15 U7D - SV Ingelmunster A   com.
za 18/01/2020 9:30 U7H - S.C.T. Menen B   com.
za 18/01/2020 10:30 U7A - K. FC Lendelede Sport A   com.
         
za 25/01/2020 9:30 V.V. Tielt A - U7A   com.
za 25/01/2020 9:45 K.S.V. Pittem A - U7D   com.
za 25/01/2020 10:45 F.C. Gullegem B - U7H   com.
         
za 1/02/2020 9:15 U7D - V.V. Tielt B   com.
za 1/02/2020 9:30 U7H - K. FC Poperinge B   com.
za 1/02/2020 10:30 U7A - K. SV De Ruiter Roes.    com.
         
za 8/02/2020 9:15 K. Dosko Beveren A - U7A   com.
za 8/02/2020 9:15 Ol. Ledegem B - U7H   com.
za 8/02/2020 11:30 R. Dottignies Sp. C - U7D   com.
         
za 15/02/2020 9:15 U7D - FC MU Izegem-Ingelmunster A   com.
za 15/02/2020 9:45 K.S.V. Pittem B - U7A   com.
za 15/02/2020 11:00 FC Houthem A - U7H   com.
         
za 29/02/2020 9:15 SC Oostrozebeke A - U7D afgelast  com.
za 29/02/2020 9:30 U7H- K. SV Moorsele    com.
za 29/02/2020 10:30 U7A- R. Dottignies Sp. A   com.
         
za 7/03/2020 9:15 U7D- K. Z. Dentergem B   com.
za 7/03/2020 9:30 U7H- K. Sint-Eloois-Winkel Sp. A   com.
za 7/03/2020 10:30 U7A- K.S.C. Wielsbeke A   com.
         
za 14/03/2020 9:30 K. FC Lendelede Sport A - U7A  uitgesteld   com.
za 14/03/2020 10:00 SV Ingelmunster A - U7D  uitgesteld   com.
za 14/03/2020 11:30 S.C.T. Menen B - U7H  uitgesteld   com.
         
za 21/03/2020 9:15 U7D- K.S.V. Pittem A  uitgesteld   com.
za 21/03/2020 9:30 U7H- F.C. Gullegem B  uitgesteld   com.
za 21/03/2020 10:30 U7A- V.V. Tielt A  uitgesteld   com.
         
za 28/03/2020 9:30 V.V. Tielt B - U7D   uitgesteld  com.
za 28/03/2020 10:00 K. SV De Ruiter Roes.  - U7A   uitgesteld  com.
za 28/03/2020 10:45 K. FC Poperinge B - U7H  uitgesteld   com.
         
za 4/04/2020 9:15 U7D- R. Dottignies Sp. C  uitgesteld  com.
za 4/04/2020 9:30 U7H- Ol. Ledegem B  uitgesteld  com.
za 4/04/2020 10:30 U7A- K. Dosko Beveren A  uitgesteld  com.
         
za 11/04/2020   Paastoernooi FC Eendracht Kuurne U7 afgelast
ma 13/04/2020 VM Paastoernooi SV Moorslede U7 afgelast
         
za 18/04/2020 9:00 FC MU Izegem-Ingelmunster A - U7D uitgesteld   com.
za 18/04/2020 9:30 U7H- FC Houthem A uitgesteld   com.
za 18/04/2020 10:30 U7A- K.S.V. Pittem B  uitgesteld  com.
         
za 25/04/2020 9:00 K. SV Moorsele - U7H uitgesteld   com.
za 25/04/2020 9:15 U7D- SC Oostrozebeke A uitgesteld   com.
za 25/04/2020 10:30 R. Dottignies Sp. A - U7A  uitgesteld  com.
         
za 09/05/2020 VM Toernooi VV Emelgem-Kachtem U7 tor.
         

 

Opgelet: er kunnen altijd wijzigingen voorkomen in de kalender ivm uren en data.
         
 do 15-08-2019       NM       Tornooi Club Roeselare (2pl.)    Tor.
 za 24-08-2019    Clubdag KSV De Ruiter (1pl.)    
 za 24-08-2019     Tornooi St.-El.-Winkel Sport (2pl.)              Tor.      
         
za 31-08-2019   09u15   U7H - Torhout 1992 KM     com.
za 31-08-2019  09u30  Club Roeselare - U7E    com.
za 31-08-2019  10u30  VV Emelgem-Kachtem - U7B    com.
         
za 07-09-2019  10u00  KFC Lichtervelde - U7H    com.
         
zo 08-09-2019  10u00  U7E - KFC Eendr. Hooglede    com.
         
za 14-09-2019  09u00  FC Gullegem - U7B    com.
za 14-09-2019  09u00  KVP Gits - U7H    com.
za 14-09-2019  10u00  KSV De Ruiter - U7E    com.
         
za 21-09-2019  09u15  U7H - KSKV Zwevezele    com.
za 21-09-2019  09u30  U7E - KSK Oostnieuwkerke    com.
za 21-09-2019  10u30  U7B - KFC Lendelede Sport    com.
         
za 28-09-2019  09u30  St.-El.-Winkel Sport - U7B    com.
za 28-09-2019  09u30  Dosko Beveren - U7E    com.
za 28-09-2019  11u00  K. Dar. Ruddervoorde - U7H    com.
         
za 05-10-2019  09u15  U7H - KVC Ardooie    com.
za 05-10-2019  10u30  SK Staden - U7E    com.
za 05-10-2019  10u30  U7B - SV ingelmunster    com.
zo 06-10-2019  VM   Dribbelfestival KSV Pittem   U7   Tor. 
         
za 12-10-2019  09u00  FC MU Izegem-Ingelmunster - U7B    com.
za 12-10-2019  09u30  Dosko Beveren - U7H    com.
za 12-10-2019  09u30  U7E - KSV Roeselare    com.
         
za 19-10-2019  09u30  U7E - Club Roeselare    com.
za 19-10-2019  10u00  Torhout 1992 KM - U7H    com.
za 19-10-2019  10u30  U7B - VV Emelgem-Kachtem    com.
         
za 26-10-2019  09u15  Ol. Ledegem - U7B    com.
za 26-10-2019  09u15  U7H - KFC Lichtervelde    com.
za 26-10-2019  10u30  KFC Eendr. Hooglede    com.
         
do 31-10-2019  18u30  U7B - Ol. Ledegem    com.
         
za 02-11-2019  09u15  U7H - KVP Gits    com.
za 02-11-2019  09u30  U7E - KSV De Ruiter    com.
za 02-11-2019  10u30  U7B - FC Gullegem    com.
         
za 09-11-2019  09u00  KFC Lendelede Sport - U7B    com.
za 09-11-2019  09u15  KSK Oostnieuwkerke - U7E    com.
za 09-11-2019  09u30  KSKV Zwevezele - U7H    com.
         
za 16-11-2019  09u15  U7H - K. Dar. Ruddervoorde    com.
za 16-11-2019  09u30  U7E - Dosko Beveren    com.
za 16-11-2019  10u30  U7B - St.-El.-Winkel Sport    com.
         
za 23-11-2019  09u00  KVC Ardooie - U7H    com.
za 23-11-2019  09u30  U7E - SK Staden    com.
za 23-11-2019  09u30  SV Ingelmunster - U7B    com.
         
za 30-11-2019  09u00  KSV Roeselare - U7E    com.
za 30-11-2019  09u15  U7H - Dosko Beveren    com.
za 30-11-2019  10u30  U7B - FC MU Izegem-Ingelmunster    com.
         
vr 13-12-2019    Dribbelfestival KSV Rumbeke  U7  Tor.