Kalender U7 (2019-2020)

Opgelet: er kunnen altijd wijzigingen voorkomen in de kalender ivm uren en data.
         
 do 15-08-2019       NM       Tornooi Club Roeselare (2pl.)    Tor.
 za 24-08-2019    Clubdag KSV De Ruiter (1pl.)    
 za 24-08-2019     Tornooi St.-El.-Winkel Sport (2pl.)              Tor.      
         
za 31-08-2019   09u15   U7H - Torhout 1992 KM     com.
za 31-08-2019  09u30  Club Roeselare - U7E    com.
za 31-08-2019  10u30  VV Emelgem-Kachtem - U7B    com.
         
za 07-09-2019  10u00  KFC Lichtervelde - U7H    com.
         
zo 08-09-2019  10u00  U7E - KFC Eendr. Hooglede    com.
         
za 14-09-2019  09u00  FC Gullegem - U7B    com.
za 14-09-2019  09u00  KVP Gits - U7H    com.
za 14-09-2019  10u00  KSV De Ruiter - U7E    com.
         
za 21-09-2019  09u15  U7H - KSKV Zwevezele    com.
za 21-09-2019  09u30  U7E - KSK Oostnieuwkerke    com.
za 21-09-2019  10u30  U7B - KFC Lendelede Sport    com.
         
za 28-09-2019  09u30  St.-El.-Winkel Sport - U7B    com.
za 28-09-2019  09u30  Dosko Beveren - U7E    com.
za 28-09-2019  11u00  K. Dar. Ruddervoorde - U7H    com.
         
za 05-10-2019  09u15  U7H - KVC Ardooie    com.
za 05-10-2019  10u30  SK Staden - U7E    com.
za 05-10-2019  10u30  U7B - SV ingelmunster    com.
zo 06-10-2019  VM   Dribbelfestival KSV Pittem   U7   Tor. 
         
za 12-10-2019  09u00  FC MU Izegem-Ingelmunster - U7B    com.
za 12-10-2019  09u30  Dosko Beveren - U7H    com.
za 12-10-2019  09u30  U7E - KSV Roeselare    com.
         
za 19-10-2019  09u30  U7E - Club Roeselare    com.
za 19-10-2019  10u00  Torhout 1992 KM - U7H    com.
za 19-10-2019  10u30  U7B - VV Emelgem-Kachtem    com.
         
za 26-10-2019  09u15  Ol. Ledegem - U7B    com.
za 26-10-2019  09u15  U7H - KFC Lichtervelde    com.
za 26-10-2019  10u30  KFC Eendr. Hooglede    com.
         
do 31-10-2019  18u30  U7B - Ol. Ledegem    com.
         
za 02-11-2019  09u15  U7H - KVP Gits    com.
za 02-11-2019  09u30  U7E - KSV De Ruiter    com.
za 02-11-2019  10u30  U7B - FC Gullegem    com.
         
za 09-11-2019  09u00  KFC Lendelede Sport - U7B    com.
za 09-11-2019  09u15  KSK Oostnieuwkerke - U7E    com.
za 09-11-2019  09u30  KSKV Zwevezele - U7H    com.
         
za 16-11-2019  09u15  U7H - K. Dar. Ruddervoorde    com.
za 16-11-2019  09u30  U7E - Dosko Beveren    com.
za 16-11-2019  10u30  U7B - St.-El.-Winkel Sport    com.
         
za 23-11-2019  09u00  KVC Ardooie - U7H    com.
za 23-11-2019  09u30  U7E - SK Staden    com.
za 23-11-2019  09u30  SV Ingelmunster - U7B    com.
         
za 30-11-2019  09u00  KSV Roeselare - U7E    com.
za 30-11-2019  09u15  U7H - Dosko Beveren    com.
za 30-11-2019  10u30  U7B - FC MU Izegem-Ingelmunster    com.
         
vr 13-12-2019    Dribbelfestival KSV Rumbeke  U7  Tor.