Kalender U12 (2019-2020)

         
Opgelet: er kunnen altijd wijzigingen voorkomen in de kalender ivm uren en data
         
za 28/12/2019  15u - 20u  Indoortoernooi SV Moorslede  U12  tor.
         
za 04/01/2020    Toernooi KVK Westhoek  U12  tor.
zo 05/01/2020   10u00 VV Emelgem-Kachtem - U12  ... - ... oef. 
         
za 11/01/2020 13:00 GU12I - K. VP Gits  7 - 3 com.
za 11/01/2020 13:00 GU12L - NSVD Handzame A … - … com.
zo 12/01/2020 9:30 PU12 - KV Oostende C … - … com.
         
za 18/01/2020 13:30 E. Jonkershove - GU12I … - … com.
za 18/01/2020 13:30 RC Lauwe B - GU12L 3 - 9 com.
zo 19/01/2020 9:30 V.V. Tielt A - PU12 2 - 1 com.
         
wo 22/01/2020 18:00 U12 - VK Dadizele ... - ... JCN
         
za 25/01/2020 13:00 GU12I - K. RC Bissegem  … - … com.
za 25/01/2020 13:00 GU12L - K. WS Lauwe B … - … com.
zo 26/01/2020 9:30 PU12 - SC Zonnebeke A … - … com.
         
wo 29/01/2020 18:00 VK Dadizele - U12 ... - ... JCN
         
za 1/02/2020 13:30 K. FC Aalbeke Sport  - GU12I … - … com.
za 1/02/2020 13:45 Ol. Ledegem B - GU12L … - … com.
zo 2/02/2020 9:30 K. Sp. Club Blankenberge A - PU12 … - … com.
         
za 8/02/2020 13:00 GU12I - K. FC Lendelede Sport  … - … com.
za 8/02/2020 13:00 GU12L - K. SV Moorsele B … - … com.
         
zo 09/02/2020 9:00 VV Emelgem-Kachtem - U12 ... - ... oef.
zo 09/02/2020 9:00 VV Emelgem-Kachtem - U12/U11 ... - ... oef.
         
za 15/02/2020 12:30 FC MU Izegem-Ingelmunster C - GU12I … - … com.
za 15/02/2020 14:00 K. FC Marke A - GU12L … - … com.
zo 16/02/2020 9:30 PU12 - K. Dosko Sint-Kruis A … - … com.
         
za 29/02/2020 13:00 GU12I - V.V. Emelgem-Kachtem B … - … com.
za 29/02/2020 13:00 GU12L - KSV Kortrijk B … - … com.
zo 1/03/2020 10:00 F.C.E. Kuurne A - PU12 … - … com.
         
za 7/03/2020 13:30 K. VP Gits  - GU12I … - … com.
za 7/03/2020 13:00 NSVD Handzame A - GU12L … - … com.
zo 8/03/2020 10:00 KV Oostende C - PU12 … - … com.
         
za 14/03/2020 13:00 GU12I - E. Jonkershove  … - … com.
za 14/03/2020 13:00 GU12L - RC Lauwe B … - … com.
zo 15/03/2020 9:30 PU12 - V.V. Tielt A … - … com.
         
za 21/03/2020 13:45 K. RC Bissegem  - GU12I … - … com.
za 21/03/2020 14:45 K. WS Lauwe B - GU12L … - … com.
zo 22/03/2020 9:30 SC Zonnebeke A - PU12 … - … com.
         
za 28/03/2020 13:00 GU12I - K. FC Aalbeke Sport  … - … com.
za 28/03/2020 13:00 GU12L - Ol. Ledegem B … - … com.
zo 29/03/2020 9:30 PU12 - K. Sp. Club Blankenberge A … - … com.
         
za 4/04/2020 13:00 K. FC Lendelede Sport  - GU12I … - … com.
za 4/04/2020 16:00 K. SV Moorsele B - GU12L … - … com.
         
za 18/04/2020 13:00 GU12I - FC MU Izegem-Ingelmunster C … - … com.
za 18/04/2020 13:00 GU12L - K. FC Marke A … - … com.
zo 19/04/2020 9:30 K. Dosko Sint-Kruis A - PU12 … - … com.
         
za 25/04/2020 13:30 V.V. Emelgem-Kachtem B - GU12I … - … com.
za 25/04/2020 13:00 KSV Kortrijk B - GU12L … - … com.
zo 26/04/2020 9:30 PU12 - F.C.E. Kuurne A … - … com.
         
za 02/05/2020  NM  Toernooi Sporting Keiem  U12  tor.
         
Opgelet: er kunnen altijd wijzigingen voorkomen in de kalender ivm uren en data.
         
vr 16-08-2019               Tornooi KFC Lichtervelde    Tor.
za 17-08-2019  VM  Tornooi KSV Rumbeke    Tor.
za 24-08-2019     13u30            KFC Marke - U12  7 - 0  oef.
zo 25-08-2019  13u00  FC Eendr. Kuurne - U12               3 - 3       verslag     
wo 28-08-2019  18u00  U12 - KSV Diksmuide  2 - 6  verslag
wo 28-08-2019  18u00  U12 - KSV Diksmuide  ... - ...  oef.
         
za 31-08-2019  14u00  Dosko Beveren - GU12I  8 - 3  verslag
za 31-08-2019  09u30  PU12 - SC Zonnebeke  0 - 1  verslag 
         
wo 04-09-2019   18u00   R. Jespo Comines-Warneton - GU12H   ... - ...  com.
         
za 07-09-2019  13u00  GU12I - SKD Hertsberge  7 - 2   verslag 
za 07-09-2019  13u00  GU12H - KWS Desselgem  ... - ...   com. 
zo 08-09-2019  09u30  K. Sp. Club Blankenberge - PU12  15 - 0   verslag
         
za 14-09-2019  12u30  FC MU Izegem-Ingelmunster - GU12H  ... - ...   com. 
za 14-09-2019  13u30  VVC Beernem - GU12I  3 - 5   verslag
zo 15-09-2019  09u30  PU12 - KV Oostende  ... - ...   oef. 
         
za 21-09-2019  13u00  GU12H - KRC Bissegem  ... - ...   com. 
za 21-09-2019  13u00  GU12I - KSK Steenbrugge  5 - 8  com.
zo 22-09-2019  09u30  VV Tielt - PU12  3 - 3   verslag
         
za 28-09-2019  12u30  SV Moorslede - GU12H  ... - ...   com. 
za 28-09-2019  13u30  Club Roeselare - GU12I  2 - 3   com. 
zo 29-09-2019  09u30  PU12 - R. Knokke FC  3 - 7   verslag
         
za 05-10-2019  13u00  GU12I - KFC Lichtervelde  4 - 3   com. 
za 05-10-2019  13u00  GU12H - KSV De Ruiter  ... - ...   com. 
zo 06-10-2019  09u30  KFC Poperinge - PU12  ... - ...   com. 
         
wo 09-10-2019  18u00  U12 - WS Bellegem  5 - 6  BvB
         
za 12-10-2019  13u15  VK Dudzele - GU12I  3 - 0   com. 
za 12-10-2019  14u30  SC Zonnebeke - GU12H  ... - ...   com. 
zo 13-10-2019  09u30  PU12 - SV Zulte-Waregem  3 - 4  verslag
         
za 19-10-2019  13u00  GU12I - Dosko Beveren  5 - 1   com. 
za 19-10-2019  13u00  GU12H - R. Jespo Comines-Warneton  ... - ...   com. 
zo 20-10-2019  09u30  SC Zonnebeke - PU12  5 - 4  verslag
         
wo 23-10-2019  18u00  U12 - KDC Ruddervoorde  8 - 7  JCN
         
za 26-10-2019  13u00  SKD Hertsberge - GU12I  1 - 5   verslag
za 26-10-2019  13u30  KWS Desselgem - GU12H  ... - ...   com. 
zo 27-10-2019  09u30  PU12 - K. Sp. Club Blankenberge  3 - 5   verslag 
         
za 02-11-2019  13u00  GU12I - VVC Beernem  1 - 1.   com. 
za 02-11-2019  13u00  GU12H - FC MU Izegem-Ingelmunster  ... - ...   com. 
zo 03-11-2019  10u00  KV Oostende - PU12  1 - 3   verslag
         
wo 06-11-2019  18u00  KDC Ruddervoorde - U12  3 - 7  JCN
         
za 09-11-2019  14u00  KSK Steenbrugge - GU12I  1 - 9 verslag
za 09-11-2019  14u00  KRC Bissegem - GU12H  ... - ...   com. 
zo 10-11-2019  09u30  PU12 - VV Tielt  4 - 2 verslag
         
za 16-11-2019  13u00  GU12I - Club Roeselare  10 - 1   com. 
za 16-11-2019  13u00  GU12H - SV Moorslede  ... - ...   com. 
zo 17-11-2019  09u30  R. Knokke FC - PU12  9 - 2  com. 
         
wo 20-11-2019  18u00  Zwevegem Sport - U12  0 - 13  JCN
wo 20-11-2019  18u30  SV Zulte-Waregem - PU12  ... - ...   com.
         
za 23-11-2019 14u00  KFC Lichtervelde - GU12I  1 - 6  com. 
za 23-11-2019  14u00  KSV De Ruiter - GU12H  ... - ...   com. 
zo 24-11-2019  09u30  PU12 - KFC Poperinge  ... - ...  com.
         
wo 27/11/2019  18u00  U12 - Zwevegem Sport  11 - 1  JCN
         
za 30-11-2019  13u00  GU12I - VK Dudzele  1 - 4  com. 
za 30-11-2019  13u00  GU12H - SC Zonnebeke  ... - ...  com.
         
za 07/12/2019  13u00  U12 - VV Emelgem-Kachtem  7 - 2  oef.
za 07/12/2019  13u00  U12 - VV Emelgem-Kachtem  ... - ...  oef.