Transfernieuws KSV Rumbeke seizoen 2019-2020 !!!!!!

transfernieuws 2019 2020 kopie

Ontdek hier officieel wie onze blauw-witte familie verlaat én wie volgend seizoen 2019-2020 onze blauw-witte club kleuren gaan verdedigen. Voor de spelers die onze club verlaten wensen we veel succes bij hun nieuwe club. Nieuwe spelers wensen we natuurlijk van harte WELKOM !!!!!

Uitgaand:

Fréderique Six (stopt), Lander Deseure (KFC Eendr. Hooglede), Robin Deketelaere (KFC Lichtervelde), Gertjan Vandeweghe (Club Roeselare), Maxime Ketels (KSV Nieuwpoort)

Inkomend:

Vermaut Nikolaas (KSV Oostkamp), Dutoit Jörg (KE Wervik), Sterckx Jelle (Sp. Keiem)

Blijven bij KSV Rumbeke:

Kenneth Vonck, Michael Vermeersch, Robinson Woodruff, Jonas Van Exem, Michiel Tyvaert, Harold Cool, Bjorn Sucaet, Jens Kindt, Giuseppe Riolo, Robbe Tyvaert, Mattijs Decoene, Jonas Decoene, Niel Maertens. Lowie Tyvaert, Emile Geldhof, Artur Tyvaert, Henri Verduyn, Hannes De Vidts.

Trainersstaf:

Geert Broeckaert (T1) en Franky Vyvey (Keepertrainer) blijven volgend seizoen ook onze club trouw.

KSV Rumbeke is nog steeds opzoek naar een T2. Geïnteresseerde kandidaten mogen zich altijd melden via onze G.C. Filiep Cneut  Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. 

Het is wel zo dat een paar jongere gasten de kern zullen vervoegen. Maar dit wordt nog later medegedeeld op onze website.