Pronostiek 2017-2018:

Rangschikking na speeldag 17

(Speeldag 15 werd nog niet in rekening gebracht en ook 2 matchen eerste klasse niet)

Totaal klassement -  Periode 2 - Periode 1:

Vandewege Gertjan wint de eerste periode.

ALGEMEEN KLASSEMENT:  

Vandewege Gertjan

87

Vandendriessche Nico

85

Deketelaere Robin

83

Vatcheïchvili Archil

82

Tyvaert Robbe

81

Van Damme Jürgen

80

Voet Mitch

80

Bouckaert Stefaan

80

Delbeke Brecht

80

Maddens Peter

79

Maddens Kurt

79

Mostaert Nele

78

Vanhollebeke Glenn

78

Varrewaere Danny

78

Seynhaeve Dario

78

Kindt Jens

77

Khramaz Gregory

75

Sucaet Bjorn              

75

Vandendriessche Dieter

75

Decoene Mattijs

72

Cneut Filiep

72

Sucaet Hugo

72

De Vidts Hannes

69

Gheerardyn Glenn

69

Muylle Geert

69

Six Fréderique

68

Decoene Jonas

68

Deceuninck Dieter

68

Maesen Dirk

67

Deceuninck Gabriël

67

Vanhoutte Martin

66

Riolo Giuseppe

66

Ketels Maxime

65

Claerbout Tom

64

Sabbe Jonas

62

Verbanck Tom

61

Lemaire Nadine

56

Maertens Niel

56

Wassenaar Jacob

50

 

PERIODE 2:  

Mostaert Nele

35

Deketelaere Robin

33

Maddens Peter

33

Van Damme Jürgen

33

Tyvaert Robbe

32

Vandewege Gertjan

32

Vandendriessche Nico

32

Vatcheïchvili Archil

31

Voet Mitch

30

Decoene Mattijs

30

Bouckaert Stefaan

30

Khramaz Gregory

29

Delbeke Brecht

29

Maddens Kurt

29

Six Fréderique

28

Kindt Jens

28

Vanhollebeke Glenn

28

Maesen Dirk

28

Varrewaere Danny

28

Sucaet Bjorn              

27

Vandendriessche Dieter

27

Vanhoutte Martin

27

Riolo Giuseppe

26

Cneut Filiep

25

Seynhaeve Dario

25

Sabbe Jonas

24

Sucaet Hugo

24

De Vidts Hannes

23

Deceuninck Gabriël

23

Lemaire Nadine

23

Decoene Jonas

22

Gheerardyn Glenn

22

Claerbout Tom

20

Muylle Geert

19

Wassenaar Jacob

19

Deceuninck Dieter

18

Maertens Niel

18

Verbanck Tom

18

Ketels Maxime

14

 

PERIODE 1:

Vandewege Gertjan

55

Vandendriessche Nico

53

Seynhaeve Dario

53

Delbeke Brecht

51

Ketels Maxime

51

Vatcheïchvili Archil

51

Deketelaere Robin

50

Vanhollebeke Glenn

50

Voet Mitch

50

Deceuninck Dieter

50

Bouckaert Stefaan

50

Maddens Kurt

50

Muylle Geert

50

Varrewaere Danny

50

Kindt Jens

49

Tyvaert Robbe

49

Sucaet Bjorn              

48

Vandendriessche Dieter

48

Sucaet Hugo

48

Gheerardyn Glenn

47

Cneut Filiep

47

Van Damme Jürgen

47

Khramaz Gregory

46

Decoene Jonas

46

De Vidts Hannes

46

Maddens Peter

46

Claerbout Tom

44

Deceuninck Gabriël

44

Mostaert Nele

43

Verbanck Tom

43

Decoene Mattijs

42

Six Fréderique

40

Riolo Giuseppe

40

Maesen Dirk

39

Vanhoutte Martin

39

Sabbe Jonas

38

Maertens Niel

38

Lemaire Nadine

33

Wassenaar Jacob

31