KM-Webdesign/KM-Photography

Voetbalskills van onze jeugdspelertjes tijdens COVID-19 !!!

1

Tijdens deze moeilijke periode dat COVID-19 gans de wereld in zijn greep heeft is er geen voetbal tot eind april. Voor de spelers is het heel jammer dat ze niet kunnen samen trainen en spelen in deze periode.

Velen van onze jeugdspelertjes houden zich bezig in de tuin met de bal om hun voetbalkunsten te onderhouden. Op de facebookpagina van KSV Rumbeke en instagram van KSV Rumbeke zijn er al aantal van de filmpjes gepasseerd. We hebben al de binnen gekomen filmpjes in een video verwerkt. Check et hieronder. In de komende dagen komt er zeker en vast nog zo'n complicaties aan op de website. 

Heb je ook nog eigen voetbalskills op video, mail ze gerust naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. , alvast dank bij voorbaat.