Reeksindelingen van U11 t.e.m. U6

IMG 9464 520px

Vandaag werden de reeksindelingen van U11 tot en met U6 kenbaar gemaakt. Onze G.C. stuurde dit door naar de redactie van de website om deze aan jullie mededelen. Kalender voor U11 tot en met U6 komt waarschijnlijk eind deze online. 

Reeksindeling GU11E:

K.D.C. RUDDERVOORDE A
V.V. TIELT B
FC MU IZEGEM-INGELMUNSTER B
K.S.V. RUMBEKE B
K. ZONNEKL. DENTERGEM
K.S.V. PITTEM
K.S.K. DENNENHEEM HERTSBERGE
DOSKO KANEGEM

Reeksindeling GU11K:

K.S.V. RUMBEKE A
K.F.C. POPERINGE B
R. DOTTIGNIES SP. B
K.W.S. DESSELGEM B
V.K. DADIZELE
S.K. WESTROZEBEKE
J.V. LO-RENINGE

Reeksindeling GU10E:

R. DOTTIGNIES SP. A
W.S. BELLEGEM A
V.K. WIKINGS KORTRIJK A
K. SINT-ELOOIS-WINKEL SPORT B
K.V.C. ARDOOIE
K.V. PATRONAAT GITS
K.S.V. RUMBEKE

Reeksindeling GU9K (Jordy):

K.S.V. RUMBEKE A
S.V. ANZEGEM A
K.V. DOSKO BEVEREN B
K.W.S. DESSELGEM B
SV INGELMUNSTER B
FC MU IZEGEM-INGELMUNSTER C
R. DOTTIGNIES SP. C
K.S.C. WIELSBEKE C

Reeksindeling GU9N (Berry):

K.V. PATRONAAT GITS A
K.S.V. RUMBEKE B
K.S.K. VOORWAARTS ZWEVEZELE B
V.V. EMELGEM-KACHTEM B
K.V. DOSKO BEVEREN
K.S.V. DE RUITER ROESELARE
K.F.C. EENDRACHT HOOGLEDE
CLUB ROESELARE

Reeksindeling GU8F:

K.S.K. GELUWE A
K.S.V. MOORSELE A
K. SINT-ELOOIS-WINKEL SPORT A
V.K. DADIZELE A
S.V. MOORSLEDE B
OLYMPIC LEDEGEM B
K.S.V. RUMBEKE C
FOOTBALL CLUB GULLEGEM C

Reeksindeling GU8H:

K.V.C. DEERLIJK SPORT A
K.R.C. BISSEGEM A
K.S.K. BEVEREN-LEIE B
K. SINT-ELOOIS-WINKEL SPORT B
K.S.V. RUMBEKE B
V.V. EMELGEM-KACHTEM B
FC MU IZEGEM-INGELMUNSTER D
CLUB ROESELARE

Reeksindeling GU8J:

K.W.S. DESSELGEM A
K.S.V. RUMBEKE A
S.V. ANZEGEM A
K.S.C. OOSTROZEBEKE B
K.V. DOSKO BEVEREN B
FC MU IZEGEM-INGELMUNSTER C
RACING CLUB HARELBEKE C
K. ZONNEKL. DENTERGEM

Reeksindeling GU7B:

FC MU IZEGEM-INGELMUNSTER A
K. SINT-ELOOIS-WINKEL SPORT A
K.F.C. LENDELEDE SPORT A
OLYMPIC LEDEGEM B
V.V. EMELGEM-KACHTEM B
SV INGELMUNSTER B
K.S.V. RUMBEKE C
FOOTBALL CLUB GULLEGEM C

Reeksindeling GU7E:

K.S.V. ROESELARE A
K.V. DOSKO BEVEREN A
K.S.V. RUMBEKE B
S.K. STADEN
K.S.V. DE RUITER ROESELARE
K.F.C. EENDRACHT HOOGLEDE
K.S.K. OOSTNIEUWKERKE
CLUB ROESELARE

Reeksindeling GU7H:

TORHOUT 1992 KM A
K.F.C. LICHTERVELDE A
K.V. PATRONAAT GITS A
K.S.V. RUMBEKE A
K.D.C. RUDDERVOORDE B
K.V. DOSKO BEVEREN B
K.V.C. ARDOOIE
K.S.K. VOORWAARTS ZWEVEZELE

Reeksindeling GU6A:

S.C. ZONNEBEKE A
K.V. DOSKO BEVEREN A
V.V. TIELT
K.S.V. RUMBEKE
V.V. EMELGEM-KACHTEM