Chiel was een prachtmens, KSV Rumbeke in diepe rouw...….

bannerksvrinderouwrustzachtchiel

KSV Rumbeke is in diepe rouw met het verlies van een prachtmens, voetballer, kameraad,.... Chiel verloor de strijd tegen een onrechtvaardig ziekte....  Chiel we gaan je missen....

Chiel is al lang aangesloten bij onze familiale voetbalvereniging KSV Rumbeke. Chiel heeft zijn verbintenis met KSV Rumbeke gemaakt op 15-05-2006. Sindsdien heeft hij alle trouw gezworen aan onze blauw-witte voetbalvereniging. Chiel overleed op donderdag 10 januari 2019. Hij werd 25 jaar.

Chiel was speler bij de gewestelijke reserven van Danny Varrewaere, afgevaardigde bij de dames KSV Rumbeke en vriend van dames-kapitein Lize Devos. Wedstrijd van de dames van a.s. zondag tegen KVK Avelgem is verplaatst naar woensdag 23 januari 2019 om 19u45. Dit weekend is er bij KSVR ook het nieuwjaarsfeestje. Deze avond is er pizza en Quiz , normaal was erna nog een party voorzien met onze eigen Mr. Majar (Arne Maeyaert) maar de party met Mr. Majar is afgelast wegens respect voor het overlijden van Chiel Potié. 

Dit voetbalweekend gaat er bij iedere wedstrijd van onze ploegen van U6 t.e.m. A-kern op het Rumbeekse Sportpark en waar onze ploegen op verplaatsing spelen 1 minuut stilte genomen worden bij aanvang van de wedstrijd ter nagedachtenis van Chiel..... 

Chiel was alvast een talentvolle jongen, Chiel werkte als bakker bij bakkerij Vanhoutte Guido. 

Hieronder kan je zien hoe Chiel geliefd was bij KSV Rumbeke, dit zijn maar enkele van de vele vele oprechte medeleven dat de mensen neerschreven op facebook en alle andere sociale kanalen. 

"Waar moet ik beginnen? Zoveel had ik je nog te vertellen. Jij & ik hadden zo’n mooie toekomst voor ons. Ik zal je missen lieve schat. Jij, mijn eeuwige optimist, mijn vechter die nooit klaagde. Het blijft moeilijk te geloven dat je er niet meer bent. Nooit wast jou teveel om iets te doen voor een ander. Je kon iedereen aan het lachen brengen met je flauwe mopjes, tot vervelends toe soms.
Dit alles, kzal het zo missen.

Chiel, schat, ik ben blij dat wij 5 fantastische jaren samen hebben gehad. Het mochten er veel meer zijn. In mijn hart zal je altijd verder leven ❤️

Bedankt iedereen voor alle steun en liefde die wij krijgen! 💙"

Lize Devos - vriendin Chiel

 

"Chiel, we gaan je zo missen.......

Veel te vroeg moet jij ons verlaten.......

Onze ploeg zal nooit meer hetzelfde zijn.........

Het ga je goed hierboven !!!!"

Danny Varrewaere - trainer van Chiel

 

"Vandaag veel te vroeg afscheid moeten nemen van een topper!

Hij was niet alleen een rots in de branding van onze achterlinie,

hij was ook een topper als mens!

Chiel Potié we gaan jou missen!"

Sander Braeye - ploeggenoot van Chiel

 

"Chiel , maatje, altijd optimist, altijd positief. Met je tactische besprekingen na de match waardoor we weer wa rustiger werden. De competitieve Chiel die boven kwam in elk spel of elke match, denk maar aan Uno waarin Lize altijd de dupe was. Met je domme mopjes waardoor ik meer dan eens mijn ogen rolde. Jij en Kenny samen over jullie harem, met Lize en Shana, hoe jullie ons lieten lachen tot we derbij weenden. Jij harde strijder die nog altijd iedereen kon opbeuren. Jij die altijd maar verder kon babbelen, zeveren. Zoveel mooie momenten, ik hou ze voor altijd bij mij. Nog steeds ongelofelijk hoe deze rollercoaster van de laatste weken geëindigd is. Nu gaan wij jouw positivisme verder zetten. En zorgen voor jouw Lizeke . We gaan je missen maateke. ❤️"

Sanne Lanssens - speelster van de Dames KSVR

 

"Chiel, woorden zijn moeilijk te vinden.. wat komt dit nieuws hard aan. Wie zal er nu alle stiltes vullen met flauwe mopjes en allerlei weetjes over voetbal? Wie zal er ons nu opbeuren op moeilijke momenten? Wie zal er nu iedere keer opnieuw voorstellen om pitta te gaan eten, ookal wou nooit iemand mee (behalve Kenny dan)... Je hebt zo hard moeten vechten, maar toch altijd met een lach... We zullen ons best doen om er te zijn voor Lize, maar wat gaan we je zo hard missen... slaap zacht lieve vriend ❤️"

Shana Bettens - speelster van de Dames KSVR

 

KSV Rumbeke wenst familie, vrienden,.... van Chiel Potié en van Lize Devos enorm veel sterkte en oprechte deelneming. 

Chiel we gaan u missen, maar voor altijd in ons hart en gedachten, we zullen je nooit vergeten !!!!!!

Chiel Potie 2 kopie