Gepubliceerd: maandag 06 september 2021

Prima collectieve prestatie van de GR Danny zorgt voor mooie openingswedstrijd tegen SK Westrozebeke !!

IMG 4820 2 450px

Na een lange rustperiode zien we het weer volledig zitten al moesten we eerst weer een beetje den drive vinden, we hadden hopelijk al genoeg wedstrijdritme opgedaan met onze oefenwedstrijden. Onze eerste tegenstander die ons mocht komen bezoeken was Westrozebeke, onze ploeg was goed uitgedund door de vele afwezigen zodat het niet zo simpel was om de ploeg goed op het veld te zetten.

We waren dan ook meteen op onze hoede en trokken richting doel van de tegenstander, de eerste kans was meteen raak, een prima voorzet van Stefan Lefevre werd meteen in doel getrapt door de meegekomen Jonathan Simoens. We konden bijna meteen onze goeie start in een tweede doelpunt omzetten maar Stefan Lefevre trof de lat. Na een tiental minuten begon Westrozebeke toch meer en meer initiatief te nemen maar onze ploeg in gevaar brengen zat er niet meteen in. Daardoor ontstond er ook meer middenveldvoetbal met aan beide zijden niet veel kansen. Toch kon Rumbeke rond het halfuur weer meer van zich laten horen, zo werd een schot van Nelis Sabbe afgeblokt en werd de poging van Stefan Lefevre net voor de lijn gekeerd. Toen Tom Anseele alleen richting doel trok zagen we de bal al tegen de netten maar Tom maakte net de verkeerde keuze.....

De volgende actie van Tom Anseele zat er ook dicht bij maar zijn schot vloog net naast. Nelis Sabbe zag nog zijn poging in corner verwerkt worden en het was op die corner dat de 2-0 eindelijk viel. De auteur van dit doelpunt was een verdediger van Westrozebeke na sterk aandringen van Sander Pattyn en Tom Anseele die hem samen kort op de huid zaten. Kort daarop zag Tom Anseele zijn kopbaldoelpunt die de 3-0 opleverde afgekeurd worden wegens een duwfout. En net voor rusten moesten we met zijn tienen verder door een rode kaart voor Jonathan Simoens...... We trokken toen meteen de kleedkamers in en wisten dat we nog niet op rozen zaten want we moesten nog 45' met een mannetje minder verder. We konden toch de koppen samen steken aan de rust en gaven aan om ons vel duur te verkopen.

Pas begonnen aan die tweede helft en bijna was de 3-0 een feit maar de vrije trap van Sander Pattyn werd prima gered door de bezoekende doelman. De daaropvolgende corner trapte Tom Anseele net naast en Sander Pattyn kon nog een volgende vrije trap opnieuw perfect plaatsen maar nu lag de dwarsligger dwars. In de rebound kon Nelis Sabbe nog Tom Anseele bedienen maar opnieuw kon de doelman redding brengen. En de volgende was er weer dicht bij, een mooie voorzet van Sander Pattyn werd prima ingekopt door Stefan Lefevre maar de bal vloog net naast, zo bleef het nog altijd 2-0...

Westrozebeke kon daar niet zoveel tegenover plaatsen en de keren dat ze er wel uitkwamen was onze verdediging heel alert met Sam als sluitstuk die ook enkele malen gevat kon tussenkomen. En met nog een kwartier te gaan viel dan toch de verlossende treffer, de auteur van het doelpunt was Tom Anseele die zijn verdiende goaltje kon meepakken. En kort daarop viel nog de 4-0 dankzij een knappe solo van Stefan Lefevre die de wedstrijd definitief in de beslissende plooi legde. We konden de wedstrijd zonder grote problemen uitspelen en in de slotminuut moest ook nog een bezoekende speler met rood het veld verlaten.

We speelden hier een hele volwassen wedstrijd waarin het groepsgevoel en de tomeloze inzet de hoofdzaken waren om deze prestatie te kunnen neerzetten! PROFICIAT....

Gele kaarten:

Cedric Noseda, Matthieu Willemyns en Jonathan Simoens (2x)

Rode kaart:

Jonathan Simoens

Doelpunten:

2' 1-0 Jonathan Simoens

39' 2-0 owngoal..........sorry Tom en Sander

74' 3-0 Tom Anseele

79' 4-0 Stefan Lefevre

Speelden:

Sam Vandenborre, Ivan Buysse, Matthieu Willemyns, Cedric Noseda, Sander Pattyn, Jasper Caron, Jonathan Simoens, Stefan Lefevre, Tom Anseele, Nelis Sabbe, Diego Varrewaere, Gianni Vansteenkiste.

Verslag Danny Varrewaere

Crombez 500px   soliver 500px   bricx 500px   sportline 500px   Laconte 500px
                 
Stad Roeselare 500px   Van Parijs 500px   deforche 500px   ixina 500px   oostpark 500px
                 
Potragar 500px   seppesgranola 500px   bricx 500px   Stad Roeselare 500px   km 500px

hoofdbannersite 2019 2020 1100

SECRETARIAAT:

Secretaris - Gerechtigd Correspondent:

Filiep Cneut

gsm:  0496/63.14.52

e-mail:  filiep@svrumbeke.be

adres:  Kasteeldreef 4A , 8800 Roeselare

 Jeugdsecretariaat:

Ann Verdonck

gsm:  0472/92.09.16

e-mail jeugd:  jeugd@svrumbeke.be

WEBSITE:

Kurt Maddens

gsm:  0497/63.75.82

e-mail:  web@svrumbeke.be

website:  www.svrumbeke.be

logoembleemksvrokfull

TERREINEN & INFO:

e-mail:  info@svrumbeke.be

adres:  Wervikhovestraat 7 , 8800 Rumbeke

telefoon:  051/20.10.01

stamnummer:   5181

bloknummer:   2218

kleuren:  shirt: blauw / short: blauw / kousen: blauw

footpass 2sterren 80px     KBVB 80px     Panathlon 80px VoetbalVlaanderen 80px