Tornooi schema U12

"KWSC Lauwe is eindwinnaar tornooi U12"

programmafoto 450px

GROEPSFASE
 
 Groep A: KVP Gits, SKV Zwevezele, SVD Kortemark
 uur  Ter.   wedstrijden  uitslag
 14u30   1A   KVP Gits - SKV Zwevezele  0 - 2
 15u00  1A  SVD Kortemark - KVP Gits  2 - 3
 15u30  1A  SKV Zwevezele - SVD Kortemark  7 - 0
       
 Groep B: KSV Roeselare, SK Eernegem, KWSC Lauwe
 14u30  1B  KSV Roeselare - SK Eernegem  7 - 0
 15u00  1B  KWSC Lauwe - KSV Roeselare  1 - 0
 15u30  1B  SK Eernegem - KWSC Lauwe  0 - 6
       
 Groep C: Zwevegem Sport, Torhout 1992 KM, KSV Rumbeke
 14u30  2A  Zwevegem Sport - Torhout 1992 KM  1 - 3
 15u00  2A  KSV Rumbeke - Zwevegem Sport  4 - 0
 15u30  2A  Torhout 1992 KM - KSV Rumbeke  1 - 2
       
 Groep D: KWS Houthulst, SK Staden, Sparta Kruiseke
 14u30  2B  KWS Houthulst - SK Staden  1 - 0
 15u00  2B  Sparta Kruiseke - KWS Houthulst  1 - 0
 15u30  2B  SK Staden - Sparta Kruiseke  1 - 1 (1-0)
       
 EINDSTAND GROEPEN
 
   GROEP A  GROEP B
 1  SKV Zwevezele  KWSC Lauwe
 2  KVP Gits  KSV Roeselare
 3  SVD Kortemark  SK Eernegem
 
   GROEP C  GROEP D
 1  KSV Rumbeke  Sparta Kruiseke
 2 Torhout 1992 KM  KWS Houthulst
 3  Zwevegem Sport  SK Staden
     
PLAATSINGSWEDSTRIJDEN
     
 Plaatsen 9 tot 12
 wedstrijd 1  3de groep A - 3de groep D  
 16u15  2A  SVD Kortemark - SK Staden  0 - 2
     
 wedstrijd 2  3de groep B - 3de groep C  
 16u15  2B  SK Eernegem - Zwevegem Sport  1 - 1 (1-2)
     
 Plaatsen 11-12  Verliezer 1 - verliezer 2  
 16u45  2B  SVD Kortemark - SK Eernegem   3 - 4
     
 Plaatsen 9-10  Winnaar 1 - winnaar 2  
 16U45  2A  SK Staden - Zwevegem Sport   0 - 0 (2-1)
     
 Plaatsen 5 tot 8
 wedstrijd 3  2de groep A - 2de groep C  
 16u15  1A  KVP Gits - Torhout 1992 KM  1 - 3
     
 wedstrijd 4  2de groep B - 2de groep D  
 16u15  1B  KSV Roeselare - KWS Houthulst  8 - 0
     
 Plaatsen 7-8  Verliezer 3 - verliezer 4  
 17u15  2B  KVP Gits - KWS Houthulst   3 - 1
     
 Plaatsen 5-6  Winnaar 3 - winnaar 4  
 17U15  2A Torhout 1992 KM - KSV Roeselare  0 - 4
 Plaatsen 1 tot 4
 wedstrijd 5  1ste groep A - 1ste groep B  
 16u45  1A  SKV Zwevezele - KWSC Lauwe  0 - 2
     
 wedstrijd 6 1ste groep C - 1ste groep D  
 16u45  1B  KSV Rumbeke - Sparta Kruiseke  2 - 0
     
 Plaatsen 3-4  Verliezer 5 - verliezer 6  
 17u15  1B  SKV Zwevezele - Sparta Kruiseke   1 - 1 (2-1)
     
 Plaatsen 1-2  Winnaar 5 - winnaar 6  
 17U15  1A  KSV Rumbeke - KWSC Lauwe   3 - 0 
   
EINDSTAND:
1  KWSC Lauwe
2  KSV Rumbeke
3  SKV Zwevezele
4  Sparta Kruiseke
5  KSV Roeselare
6 Torhout 1992 KM
7  KVP Gits
8  KWS Houthulst
9  SK Staden
10  Zwevegem Sport
11  SK Eernegem
12  SVD Kortemark

 

Dank aan onze website sponsors. (klik op logo om naar hun website te gaan)

Crombez 500px   soliver 500px   bricx 500px   sportline 500px   Laconte 500px
                 
Stad Roeselare 500px   Van Parijs 500px   deforche 500px   ixina 500px   oostpark 500px
                 
Potragar 500px   seppesgranola 500px   bricx 500px   Stad Roeselare 500px   km 500px
                 
bricx 500px   Claeren 250px   bricx 500px   bricx 500px   bricx 500px

hoofdbannersite 2019 2020 1100

SECRETARIAAT:

Gerechtigd Correspondent:

Stefaan Bouckaert - ad interim

e-mail:  secretariaat@svrumbeke.be

Secretaris:

Kurt Maddens

gsm:  0497/63.75.82

e-mail:  secretariaat@svrumbeke.be

 Jeugdsecretariaat:

Ann Verdonck

gsm:  0472/92.09.16

e-mail jeugd:  jeugd@svrumbeke.be

WEBSITE:

Kurt Maddens

gsm:  0497/63.75.82

e-mail:  web@svrumbeke.be

website:  www.svrumbeke.be

logoembleemksvrokfull

TERREINEN & INFO:

e-mail:  info@svrumbeke.be

adres:  Wervikhovestraat 7 , 8800 Rumbeke

telefoon:  051/20.10.01

stamnummer:   5181

bloknummer:   2218

kleuren:  shirt: blauw / short: blauw / kousen: blauw

footpass 2sterren 80px     KBVB 80px     Panathlon 80px VoetbalVlaanderen 80px