Gepubliceerd: vrijdag 29 januari 2021

Jeugdwerking KSV Rumbeke wordt bekroond met Provinciaal label.

label provinciaal 600px

Leuk om ook eens goed nieuws te melden in deze Corona periode. Deze week ontving onze jeugdwerking een brief van Voetbal Vlaanderen met het resultaat van hun double pass audit.

Ondanks het feit dat de audit door corona nog niet volledig kon afgewerkt worden verzamelde onze jeugdwerking reeds voldoende punten om de maximale twee sterren te behalen die bij een Provinciale audit behaald kunnen worden. Onze jeugdwerking is dus voor de komende drie seizoenen verzekerd van een provinciaal label waardoor we terug in de provinciale competities kunnen aantreden. Langs deze weg willen we ook iedereen bedanken die meewerkte aan dit resultaat.

Tekst: Tom Verbanck, Voorzitter Jeugd KSV Rumbeke