Wedstrijden van ma 18-03-2019 t.e.m. wo 27-03-2019

IMG 5986

Hieronder overzicht wedstrijden van maandag 18-03 tot en met woensdag 27-03. Adressen van ploegen die op verplaatsing spelen staan erbij vermeld.

Klik hier voor overzicht uitslagen wedstrijden van ma 11-03-2019 t.e.m. zo 17-03-2019

       
woensdag 20 maart 2019:    
18u00 VK Dadizele - U9K ... - ... com.
adres: Oliekotstraat, 8890 Dadizele (Synth.)
18u00 Club Roeselare - U10F   ... - ... com. 
adres: Onze Lieve Vrouwmarkt 42, 8800 Roeselare
       
vrijdag 22 maart 2019:    
20u00 Prov. Beloften - KSK Oostnieuwkerke ... - ... com.
       
zaterdag 23 maart 2019:    
9u00 KSC Wielsbeke - U9K ... - ... com.
adres: Loverstraat 92, 8710 Wielsbeke
9u00 KVK Westhoek - GU17 ... - ... com.
adres: J. Picanollaan 1, 8900 Ieper
9u15 KFC Meulebeke - U8I ... - ... com.
adres: Ter Borchtlaan, 8760 Meulebeke
9u15 U10J - R. Dottignies Sp. ... - ... com.
9u30 FC MU Izegem-Ingelmunster - U7F   com.
adres: Bollewerpstraat 92B, 8770 Ingelmunster
9u30 Dosko Beveren - U7C   com.
adres: Izegemse Aardexeg 38, 8800 Roeselare
9u30 PU9 - K. Sp. Club Blankenberge ... - ... com.
9u45 U8N - KFC Meulebeke ... - ... com.
10u30 U6C - Hulste Sp.   com.
10u30 SC Oostrozebeke - U6A   com.
adres: Ettingen 6B, 8780 Oostrozebeke
10u30 SV Moorslede - U9W ... - ... com.
adres: Iepersestraat 52H, 8890 Moorslede
10u30 FC Passendale - U11O ... - ... com.
adres: Sterrestraat, 8980 Passendale
10u30 KWS Houthulst - U11L ... - ... com.
adres: Paardedreef 4A, 8650 Houthulst (Synth.)
10u30 KVP Gits - U11F ... - ... com.
adres: Singellaan 51, 8830 Hooglede
10u45 U10F - FC MU Izegem-Ingelmunster ... - ... com.
11u00 U8F - SV Moorslede ... - ... com.
       
13u00 GU12 - KFC Eendr. Hooglede ... - ... com.
13u00 GU13 - KFC Lichtervelde ... - ... com.
14u30 SC Zonnebeke - PU21 ... - ... com.
adres: Ijzerweg Z/N, 8980 Zonnebeke
15u00 GU15 - KVK Westhoek ... - ... com.
15u15 K. Sp. Club Blankenberge - PU17 ... - ... com.
adres: K. Boudewijnlaan 15, 8370 Blankenberge
19u00 A-kern - Sp. Keiem ... - ... com.
       
zondag 24 maart 2019:    
9u15 Merkem Sp. - GR Berry ... - ... com.
adres: Kouterstraat 85, 8650 Merkem
9u30 PU12 - SC Zonnebeke ... - ... com.
9u30 PU13 - K. Sp. Club Blankenberge ... - ... com.
10u00 VVC Beernem - PU15 ... - ... com.
adres: Wellingstraat 29a, 8730 Beernem
14u00 BS Westhoek - Dames ... - ... com.
adres: Ouderdomseweg 5A,, 8970 Poperinge