Kalender PU9 en GU9 (2018-2019)

OPGELET: er kunnen altijd wijzigingen voorkomen in de kalender ivm uren en data.
         
za 18-08-2018    Tornooi Dosko Beveren    tor.
za 25-08-2018    Tornooi SK Oostnieuwkerke    tor.
         
za 01-09-2018  10u30  U9S - KNS Heule  2 - 14  com. 
za 01-09-2018  10u45  U9I - KVP Gits   ... - ...   com. 
zo 02-09-2018  10u00  RC Harelbeke - PU09  25 - 8  verslag
         
za 08-09-2018  09u15  KFC Eendr. Hooglede - U9S  27 - 1   com. 
za 08-09-2018  09u30  PU09 - SV Zulte-Waregem  ... - ...   com. 
za 08-09-2018  10u00  Club Roeselare - U9I  4 - 12   verslag 
         
za 15-09-2018  10u30  U9S - KFC Lichtervelde  9 - 5   com. 
za 15-09-2018  10u45  U9I - FC MU Izegem-Ingelmunster  8 - 3   verslag
zo 16-09-2018  09u30   FC MU Izegem-Ingelmunster - PU09  8 - 10   verslag
         
za 22-09-2018  09u30  St.-El.-Winkel Sport - U9I  ... - ...   com. 
za 22-09-2018  09u30  KFC Lendelede Sport - U9S  2 - 7  com. 
         
za 29-09-2018  09u30  PU09 - Torhout 1992 KM  ... - ...   com. 
za 29-09-2018  10u30  U9S - Ol. Ledegem  2 - 7   com. 
za 29-09-2018  10u45  U9I - SK Staden  ... - ...   com. 
         
za 06-10-2018  10u30  U9S - KSC Wielsbeke  9 - 11  com.
za 06-10-2018  10u45  U9I - KSV De Ruiter  ... - ...   com. 
za 06-10-2018  11u00  KVK Westhoek - PU09  7 - 7  com. 
         
za 13-10-2018  09u30  PU09 - FC Gullegem  ... - ...   com. 
za 13-10-2018  09u30  Dosko Beveren - U9I  ... - ...   com. 
za 13-10-2018  10u00  VV Emelgem-Kachtem - U9S  ... - ...   com. 
         
za 20-10-2018  09u00  KVP Gits - U9I  ... - ...   com. 
za 20-10-2018  09u30  PU09 - RC Harelbeke  ... - ...   com. 
za 20-10-2018  11u00  KNS Heule - U9S  ... - ...   com. 
         
wo 24-10-2018  18u00  KNS Heule - U9  3 - 6  CvHNB
         
za 27-10-2018  10u00  SV Zulte-Waregem - PU09  12 - 11  com. 
za 27-10-2018  10u30  U9S - KFC Eendr. Hooglede  ... - ...   com. 
za 27-10-2018  10u45  U9I - Club Roeselare  ... - ...   com. 
         
za 03-11-2018  09u15  KFC Lichtervelde - U9S  ... - ...   com. 
za 03-11-2018  09u30  PU09 - FC MU Izegem-Ingelmunster  ... - ...   com. 
za 03-11-2018  10u00  FC MU Izegem-Ingelmunster - U9I  ... - ...   com. 
         
wo 07-11-2018  18u00  U9 - KNS Heule  9 - 3  CvHNB
         
za 10-11-2018  10u30  U9S - KFC Lendelede Sport  ... - ...   com. 
za 10-11-2018  10u45  U9I - St.-El.-Winkel Sport  ... - ...   com. 
         
za 17-11-2018  09u00   Torhout 1992 KM - PU09  ... - ...   com. 
za 17-11-2018  10u30  Ol. Ledegem - U9S  ... - ...   com. 
za 17-11-2018  10u30  SK Staden - U9I  ... - ...   com. 
         
wo 21-11-2018  18u00  KWS Lauwe - U9  ... - ...   oef.
         
za 24-11-2018  09u00  KSC Wielsbeke - U9S  ... - ...   com. 
za 24-11-2018  09u15  KSV De Ruiter - U9I  ... - ...   com. 
za 24-11-2018  09u30  PU09 - KVK Westhoek  ... - ...   com.
         
za 01-12-2018  10u30  U9S - VV Emelgem-Kachtem  ... - ...   com. 
za 01-12-2018  10u45  U9I - Dosko Beveren  ... - ...   com. 
zo 02-12-2018  09u00   FC Gullegem - PU09   ... - ...   com.