Voorlopige reeksindelingen

" Ontdek hier de voorlopige reeksindelingen ..... "

reeksindeling2017 2018 560px

Provinciaal reeksen van U13 t.e.m. U21 is komend seizoen terug onder de naam van KSV Roeselare.  

Deze voorlopige reeksen zijn nog niet helemaal definitief er kunnen nog wijzigingen gebeuren in de reeksen.

A-kern:
KWS Lauwe, KSKV Zwevezele A, KSV Oostkamp, VV Westkapelle, Sassport Boezinge, KVV Oostduinkerke, RC Lauwe, KSC Wielsbeke, SK Eernegem, KSK Oostnieuwkerke, SVD Kortemark, KRC Waregem, KSV Rumbeke, KSC Blankenberge, KFC Poperinge A, KFC Varsenare 

Prov Beloften:
KSC Blankenberge, VV Tielt, KWS Oudenburg A, SK Eernegem, Exc. Zedelgem, KVV Oostduinkerke, KSV Bredene, KSV De Ruiter A, KSV Rumbeke A, KFC Varsenare, SVD Kortemark, KVCSV Oostkamp, KSKV Zwevezele A, KSK Oostnieuwkerke A, SVV Damme, Club Roeselare A

Gew Res A (GR E):
KVC Deerlijk Sport, KSV Moorsele B, KFC Aalbeke Sport B, KSK Beveren-Leie B, KZ Dentergem, Huslte Sp. A, Dosko Beveren, KNS Heule, KWS Desselgem, KSV Rumbeke B, SV Anzegem B, VV Emelgem-Kachtem A, Club Roeselare B, Jong Vijve A, FCE Kuurne A

Gew Res B (GR G):
Dar. Ruddervoorde, KFC Lichtervelde B, VVC Beernem, KVP Gits A, KFC Sint-Joris Sp., FC Doomkerke, KSV Rumbeke C, GL Ruiselede, KVV Aartrijke B, KVC Ichtegem A, KSKV Zwevezele B, SKD Hertsberge B, VV Emelgem-Kachtem B, HO Oedelem, Dosko Kanegem, SK Torhout

PU21:
KSC Blankenberge, E. Knokke FC, KSV Roeselare (KSV Rumbeke), RFC Luingnois, Dosko Sint-Kruis, VVC Beernem A, KVC Wingene

PU17:
KSV Roeselare B (KSV Rumbeke), KFC Poperinge A, KSV Diksmuide A, KSV Moorsele, SK Eernegem, SC Zonnebeke, Dosko Beveren A, KSV Pittem, FCE Kuurne

GU17K:
KVC Ardooie, KFC Lichtervelde B, Dosko Beveren B, KSV Rumbeke B, VV Emelgem-Kachtem, SK Westrozebeke, Club Roeselare

PU15:
KSV Roeselare B (KSV Rumbeke), KFC Poperinge A, KSV Diksmuide A, SK Eernegem A, SC Zonnebeke, VVC Beernem A, Dosko Beveren A, KSV Pittem B, FCE Kuurne A

GU15A:
KFC Lichtervelde B, Dosko Beveren B, KSV Rumbeke, KSKV Zwevezele, E. Jonkershove, KFCE Hooglede, FC Passendale, VV Emelgem-Kachtem

PU13:
KSV Roeselare B (KSV Rumbeke), KFC Poperinge A, KSV Diksmuide A, SV Moorsele, SK Eernegem, SC Zonnebeke A, VVC Beernem A, Dosko Beveren A, KSV Pittem B

GU13A:
KZ Dentergem B, KVC Ardooie, Dosko Beveren B, KSV De Ruiter B, KSV Rumbeke, KFCE Hooglede B, VV Emelgem-Kachtem, Dames VK Egem A

GU12C:
Dottignies, KVC Deerlijk Sport, SC Oostrozebeke, KSK Beveren-Leie, KFC Lendelede Sport A, KSV Rumbeke B, SV Anzegem A, GD Ingooigem

GU12D:
VV Tielt, SV Moorslede, Ol. Ledegem B, KFC Lichtervelde, SK Staden A, KSV Rumbeke A, KSK Oostnieuwkerke, Club Roeselare